loader image
Укр
×
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
">

Полірована нержавіюча сталь або хромоване покриття?

Полірована нержавіюча сталь або хромоване покриття?

11.02.2021
 Покриття рушникосушарок Mario ніколи не відклеюється ... тому що його немає! Адже всі рушникосушарки виготовлені з нержавіючої сталі без жодного хромованого покриття. А блиск готового виробу забезпечується високоякісним електро-плазмовим поліруванням.

 Чим відрізняється хромоване покриття від нержавіючої сталі? На перший погляд, вони ідентичні: приємно блищать, однакові на дотик. Але під час експлуатації вони показують себе зовсім по-різному.

 По-перше - сам матеріал, хромований, переважно так звана чорна сталь - це сплав заліза, який не є стійким до корозії, на відміну від нержавіючої сталі. Тому труба, покрита шаром хрому, з часом може іржавіти. Крім того, хромоване покриття може створювати плівку, чутливу до перепадів температури і вологості - а це саме те середовище, в якому використовується рушникосушарка. Хромований виріб легко пошкодити, подряпати, хромований шар тьмяніє. У той час як поверхня труби з нержавіючої сталі вічна - навіть у разі пошкодження її можна легко відшліфувати і відполірувати.

Запит співпраці