×
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Електричні рушникосушарки

Тепло, що поряд кожен день

Електричні рушникосушарки - комплексний підхід та сучасні рішення для висушування речей та обігріву ванної кімнати. Ми потурбувалися та створили пристрої котрі зручні для встановлення, економічні та безпечні.

IP 44

Захист від пилу та вологи

Всі наші електричні моделі мають ступінь захисту IP44. Рушникосушарки захищені від потрапляння пилу та води, вироби повністю безпечні для дітей та нагріваються до температури 55 ° С

Сертифікована продукція Mario

Сертифікат обмеження небезпечних речовин

Детальніше

Директива регламентує застосування свинцю, а також інших потенційно небезпечних елементів в електротехнічному та електронному обладнанні, забезпечуючи необхідний рівень захисту здоров'я людей і навколишнього середовища.

Сертифікат електромагнітної сумісності

Детальніше

Можливість обладнання задовільно функціонувати в його електромагнітному оточені, без створення електромагнітних завад іншому обладнанню в цьому  оточені.

Сертифікат низької напруги

Детальніше

Прилади, що працюють при змінній напрузі від 50 до 1000 вольт і при постійній напрузі від 75 до 1500 вольт. Таким чином, це майже всі побутові та промислові електроприлади, що працюють від мережі у 220 і 380 вольт.

Сертифікат ступеня захисту

Детальніше

Система класифікації ступенів захисту оболонки електрообладнання від проникнення твердих предметів і води відповідно до міжнародних стандартів IEC 60529, (DIN 40050, ГОСТ 14254-96).

Переваги електричних рушникосушарок

Рушникосушарки є важливим елементом ванної кімнати, на яких зручно сушити рушники, одяг та білизну. Електричні моделі можна встановити абсолютно в кожному будинку, квартирі. Вони здатні працювати цілий рік.

 • IP44

  клас захисту
 • 87

  економія електроенергії
 • 55

  температура нагріву
 • 5

  років гарантії на електричну частну
 • 20

  років гарантії на цілісність корпусу

Інноваційна система

Конектор (підключення до розетки)

Замість звичного шнура з фіксатором в конструкції виробу присутні роз’єми на обох стійках, що дозволяють під'єднати рушникосушарку до мережі живлення з будь-якого боку.

Інноваційна система

Приховане підключення

Завдяки блок-корпусу, що спеціально розроблений для рушникосушарок Маріо, можна швидко та безпечно змонтувати опалюваний прилад до стіни, сховавши силові електричні кабелі в стіну.

Задай температуру
нагріву самостійно

Сучасні рушникосушарки від Маріо з таймер-регулятором, допоможуть Вам економити електроенергію. Усі наші електричні моделі мають ступінь захисту IP44, що гарантує їх безпечність при використанні у ванній кімнаті.

Таймер-регулятор Маріо

За допомогою зручного інтерфейсу Ви встановлюєте необхідний час роботи таймеру, після закінчення встановленого періоду виріб автоматично вимикається. А за допомогою регулювання потужності можна встановити економічний режим.

ЕКО МОД

Коли це потрібно?
Якщо у Вас є маленькі діти, які пізнають світ, натискаючи кнопки;
Якщо Ви власник готелю – для розумного розподілу ресурсів;
Якщо Ви заклопотані та можете просто забути вимкнути рушникосушарку після використання.

Як активувати цей режим? Для цього потрібно одночасно затиснути кнопки таймера та нагріву на 5 секунд, після чого рушникосушарка вимкнеться. А тоді увімкнути її звичним способом. Готово! Щоб повернутися до режиму з постійним нагрівом, потрібно ще раз виконати ті самі дії.

Перевірте, можливо Ваш таймер-регулятор вже має цю функцію

 • НЕРЖАВІЮЧА

 • СТАЛЬ

 • СЕРТИФІКАТИ ЯКОСТІ

  Для нас головне - це якість та безпечність рушникосушарок. Тому наші вироби постійно проходять сертифікацію. Якість Маріо документально підтверджена українськими та європейськими комісіями.

 • Сатинова поверхня

 • Чорний мат

 • Білий глянець

 • Бронза

 • Золото

Кольорові рішення для вашого дизайну

Оберіть колір рушникосушарки для своєї ванної кімнати. Починаючи з 2020 року компанія Маріо запустила цех фарбування рушникосушарок.

Завантажити прайс з кольорами

Зроби ванну кімнату зоною свого комфорту

Електрична рушникосушарка Урбан-I TR K 2.0

Електрична рушникосушарка Класік F HP-I TR K

Електрична рушникосушарка Чикаго ITR K

Електрична рушникосушарка Фенікс ITR K

Електрична рушникосушарка Токіо ITR K

Електрична рушникосушарка Преміум Стандарт ITR K

Електрична рушникосушарка Преміум Люкс ITR K

Електрична рушникосушарка Преміум Класік ITR K

Електрична рушникосушарка Люксор ITR K

Електрична рушникосушарка Гера-Люкс ITR K

Електрична рушникосушарка Гера ITR K

Електрична рушникосушарка Рей ITR K

Електрична рушникосушарка Рей Кубо ITR K

Електрична рушникосушарка Тристар ITR

Електрична рушникосушарка Ласо I

Електрична рушникосушарка Електра ITR

Електрична рушникосушарка Веєр ITR

Електрична рушникосушарка Атлас ITR

Електрична рушникосушарка Стандарт ITR K

Електрична рушникосушарка Маріо ITR K

Електрична рушникосушарка Люкс ITR K

Електрична рушникосушарка Люкс Сіті ITR K

Електрична рушникосушарка Класік ITR K

Електрична рушникосушарка Hotel ITR K

Електрична рушникосушарка Трапеція ITR K

Рушникосушка електрична від українського бренду Mario: рішення для комфортного сушіння та обігріву у ванній

Ванна кімната є важливим місцем у кожному будинку чи квартирі, а рушникосушка – один із її найважливіших аспектів. Рушникосушка електрична – це пристрій, який допомагає розв’язати проблему сушіння рушників і одночасно забезпечує обігрів у ванній. У цій статті ми розглянемо електричні сушки для рушників від українського бренду Mario і розповімо, чому вони є відмінним вибором для вашої ванної кімнати.

Рушникосушка електрична: переваги використання

Сьогодні на ринку представлений широкий асортимент сушок для рушників. Основна відмінність – джерело живлення, що використовується. Це може бути вода чи електрика. Якщо ви шукаєте максимально зручне рішення з набором додаткових функцій, то варто купити електричні сушки для рушників. Майже всі електричні моделі оснащені таймер-регулятором. Він дозволяє виставляти час роботи та температуру нагріву виробів. Якщо потрібно висушити невелику кількість речей, можна виставити низьку температуру. Таким чином електросушарка у ванну Mario не використовує зайву електроенергію. Таймер дозволяє користувачеві виставити необхідний час роботи й піти у своїх справах, без необхідності повертатися, щоб вимкнути сушарку для рушників.

Чому варто вибрати продукт українського бренду?

1. Найкраще рішення для сушіння рушників та обігріву ванної

Однією з основних переваг рушникосушки є можливість сушити рушники швидко і безпечно. Однак, рушникосушка електрична також може використовуватись для обігріву ванної кімнати, що робить її дуже популярним рішенням у зимовий час. Цей пристрій може бути встановлений на будь-яку стіну у ванній кімнаті та сушитиме ваші рушники, а також обігріватиме приміщення.

2. Якість та вибір

Електричні рушникосушки Маріо є якісним і надійним пристроєм, який буде служити вам довгі роки. Цей бренд пропонує широкий вибір сушок для рушників різних видів і розмірів, щоб задовольнити потреби кожного покупця. Ви можете вибрати будь-який розмір та колір, який підходить під ваш інтер’єр та вимоги.

3. Економічність

Рушникосушка від українського бренду Mario дуже економічна у використанні, оскільки споживає менше електроенергії, ніж традиційні обігрівачі. Вона працює за допомогою електрики, потужність становить від 60 до 120 Вт залежно від розміру та типу пристрою. Це означає, що він може бути використаний як для сушіння рушників, так і для обігріву ванної кімнати без збільшення рахунків за електроенергію.

4. Безпека

Рушникосушка електрична Mario також забезпечує безпеку використання. Вона має захист від перегріву, що запобігає можливості пожежі й кріпиться до стіни за допомогою кріплень, щоб не було небезпеки падіння.

5. Зручність використання

Сушка для рушників електрична з нержавіючої сталі дуже зручна у використанні. Вона має простий та інтуїтивно зрозумілий дизайн, її монтаж не займає багато часу. Але, звичайно, потрібна підведена електрика. Крім того, вона дуже легка у догляді та не вимагає багато зусиль для очищення та обслуговування.

Хто може купити електричні рушникосушки Mario?

Ми є прямим виробником сушок для рушників різного типу. Пропонуємо співпрацю не лише роздрібним клієнтам, а й магазинам (у тому числі й онлайн), сантехнікам, дизайнерам інтер’єрів. Рушникосушка електрична нержавіюча сталь – відмінне рішення не тільки для використання в приватних приміщеннях, а й готелях, магазинах, санвузлах у сфері обслуговування. Співпрацюємо з клієнтами з усієї України: Київ, Вінниця, Львів, Івано-Франківськ, Ужгород, Хмельницький та ін.

Запит співпраці