×
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Ми національний лідер

у виробництві якісних та інноваційних рушникосушарок з нержавіючої сталі в Україні.

Ми це

Mario

Історія бренду Маріо почалася 1998 року

Сучасне виробництво якісних рушникосушарок для комфорту кожної родини

Асортимент бренда налічує більше 280 моделей і типорозмірів рушникосушок, а також супутні до них товари та аксесуари. Це дозволить повністю закрити всі потреби Вашого покупця не докладаючи зусиль.

24+ років успішної роботи

«Маріо» – це приклад того, як наполеглива праця може перерости в сучасне і велике підприємство

Більш ніж двадцятидвох річний досвід діяльності дав ношому бренду розуміння про реалії ведення бізнесу в Україні та за її межами. Ми знаємо, що необхідно зараз і буде необхідно завтра.

2200+ партнерів по Україні та світі

співпраця

Стати одним з учасників партнерської мережі Маріо по всій Україні легко

Отримайте найвигідніші ціни на продукцію, з гарантією її обміну або заміни. Ми надаємо підтримку з маркетингу, брендування торгових точок, також проводимо навчання ваших співробітників.

Ми - новатори в області електричних рушникосушарок

Зрозумівши, що світ не стоїть на місці ми впроваджуємо сучасні технології в розробку наших виробів. Так у 2020 році ми почали виготовляти рушникосушарки з таймером-регулятором.

Дізнатись більше

Витонченість і простота керування

Таймер-регулятор для електричних рушникосушарок Mario - революційна новинка на ринку України. Завдяки безперервним дослідженням, пошукам і тестам, був досягнутий баланс технічних рішень в поєднанні з ергономічним дизайном. Електричні рушникосушарки Mario дозволять Вам більше ніколи не хвилюватися про перевитрату електроенергії.

виробництво

Етапи виготовлення рушникосушарок Маріо

Сьогодні потужне підприємство «Маріо» розташовується на площі близько 10 000 кв. метрів, має точне спеціалізоване обладнання, програмоване кваліфікованим персоналом, великі складські приміщення і високий рівень постійного контролю якості всіх виробів на виробництві.

Порізка труби

01

Перед початком виробництва необхідно розрізати трубу на відповідні сегменти. Труби з нержавіючої сталі вимагають дуже точного різального обладнання.

Шліфування

02

Шліфування дозволяє згладити поверхню труби та підготувати її для зварювання. Шліфування відбувається за допомогою ЧПУ та автоматично з використанням різних абразивів.
Цей етап шліфування також дозволяє виявити найменші дефекти.

Зварювання

03

Ми використовуємо ручне та автоматизоване зварювання. Всі зварювальні роботи проходять в атмосфері аргону (аргоно-дугове зварювання), що вимагає якісних зварювальників, спеціальні робочі станції та високоякісне робототехнічне обладнання. Кожен зварювальний шов перевіряється окремо візуально та технічно.

Перевірка тиском

04

Кожен виріб проходить випробування повітрям на тиск 22 бар, щоб забезпечити високу якість роботи
майстрів зварювання та відсутність витоків. Ця перевірка тиску  безсумнівно є найважливішим з усіх наступних кроків перевірки.

Зачистка швів

05

Обробка зварювальних швів після зварювання надає виробам елегантного та акуратного зовнішнього вигляду. Безумовно, цьому етапу виробництва приділяється багато уваги. Ми дбаємо про якість нашої продукції, тому ми очищаємо всі зварні шви, забезпечуючи відмінне зчеплення ребер.

Електроплазмова поліровка

06

Ми поліруємо вироби в спеціальних ваннах до дзеркального покриття завдяки властивостям металу до електролізу. Це підкреслює
благородність, а також міцність нержавіючої сталі, та усуває будь-які подряпини, поліруючи метал до дзеркального блиску

50 років гарантії

Компанія "Маріо" надає гарантію 50 років на рушникосушарки водяного типу, що використовуються в автономних системах опалення!

На рушникосушарки водяного типу, що використовуються в централізованих системах опалення та водопостачання, а також на електричні рушникосушарки, гарантійний термін експлуатації складає 5 років.

Запит співпраці