×
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Дотримання рекомендованих роздрібних цін

Шановні Партнери компанії Маріо

З метою підвищення Вашого прибутку на нашу продукцію, обов’язковою вимогою являється дотримання антидемпінгової політики компанії.

Наступні правила повинні бути прийняті Партнерами Маріо як обов’язкові умови:
Рекомендовано роздрібними цінами (РРЦ) рахуються ціни вказані на сайті інтернет-магазину компанії: https://mario.com.ua/.
Умови дотримання РРЦ розповсюджуються на весь асортимент бренду Маріо.
«Демпінг» – це продаж нашого товару по навмисно заниженими цінами. Цінами нижче рекомендованої роздрібної, встановленої компанією на ринку.
Невідповідність цін цінника (знижка будь-якого номіналу), в точках роздрібної торгівлі, з цінами на даному інтернет-магазині і є виникнення демпінгу РРЦ.
Демпінгом не є ситуація, якщо в процесі торгів, клієнту роблять знижку (за обсяг покупки і т.д.)

У разі Виявлення недотримання торговими точками РРЦ, будут застосовуватися санкційні заходи, а саме:

  • – при одноразовому порушенні правил Клієнтом, телефоний дзвінок або відсилається офіційний лист з попередженням про порушення РРЦ і вимогою компанії про усунення порушення в найкоротший термін (1-2 дні). Також повідомляється, що при повторному порушенні правил, клієнт буде відключений від можливості отримувати товар до того часу, поки не виправить встановлені РРЦ;
  • – систематичне порушення правил демпінгу РРЦ (більше 2-ох попереджувальних листів чи дзвінків), відключаються від відвантажень товару на період в два тижні;
  • – блокування сателітів клієнтів-порушників;
  • – підвищення оптових цін закупівлі для систематичних порушників правил демпінгу;

Для застосування санкцій до злісних порушників даних умов, просимо повідомляти виявлені випадки демпінгу, із зазначенням посилання на сайт із заниженими цінами на ел. адресу: im3@mario.ua.

.
Запит співпраці