loader image
Укр
×
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content

Аксесуари

Аксесуари для монтажу рушникосушарки

Комплект прихованого підключення

Дозволяє напряму під'єднати рушникосушарку до електромережі, без використання шнура з вилкою. Такий варіанти робить вигляд виробу більш естетичним в інтер'єрі.

Інноваційна система

Приховане підключення

Завдяки блок-корпусу, що спеціально розроблений для рушникосушарок Маріо, можна швидко та безпечно змонтувати опалюваний прилад до стіни, сховавши силові електричні кабелі в стіну.

Аксесуари для монтажу рушникосушарки

Крани для монтажу рушникосушарки до системи опалення

Крани розроблені та запатентовані компанією “Маріо”, спеціально під рушникосушарки. У нашому магазині наявні крани для задоволення будь-яких потреб наших клієнтів: запірний кран, регулюючий кран, терморегулюючий кран, кран під ТЕН.

Естетичний вигляд

Крани Маріо спеціально розробляються під рушникосушарки нашого виробництва, тому вони гармонійно поєднуються в стилі з ними. Сучасний дизайн та якісне полірування додає ще декілька очків привабливості в зовнішній вигляд.

Більше функціональності

Крани Маріо значно розширюють можливості рушникосушарки. За допомогою них можна регулювати потік рідини, виставляти температуру нагріву та підключати до виробу ТЕН.

Аксесуари для рушникосушарки

Полиці та гачки

Виготовленні з нержавіючої сталі вони доповнять вашу рушникосушарку

для рушників

Полиці та гачки

Поворотні полички монтуються до водяних рушникосушарок, призначенні для розширення функціоналу та забезпечення більшої площі для сушіння речей

Електронагрівачі рушникосушарок

ТЕНи

Використовуються для нагріву теплоносія в рушникосушарці. Завдяки високій якості та потужності, ТЕНи здатні працювати в умовах зниженої або підвищеної напруги та перепадів тиску води. Вони вдало вписуються в дизайн рушникосушарки та інтер’єр ванної кімнати

Регулятор

Дозволяє встановити заданий рівень потужності нагріву рушникосушарки. За допомогою регулювання потужності можна обрати економічний режим.

Таймер

Таймер за допомогою якого можна встановити необхідний час роботи, після закінчення встановленого періоду виріб автоматично вимикається.

Запит співпраці