loader image
Укр
×
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content

Тепло на кожен день!

Рушникосушарки з високою тепловою потужністю, що підходять, і для щоденного висушування речей, і для обігріву приміщень. Водяні рушникосушарки виготовляються з нержавіючої сталі та мають високі антикорозійні властивості.

 • НЕРЖАВІЮЧА СТАЛЬ

 • AISI 304

Асортимент компанії Маріо нараховує 82 моделі водяних рушникосушарок.

Ми маємо широкий асортимент водяних рушникосушарок для задоволення різних потреб споживачів. Вони ідеально підходять як для центральної, так і для автономної систем опалення. Модельний ряд відрізняється не тільки типом, розміром та формою, а й функціональними особливостями.

Ми постійно змінюємо і розширюємо асортимент в залежності від потреб наших клієнтів, намагаємось відповідати сучасним тенденціям та вподобанням споживачів. Кожен може знайти серед наших рушникосушарок, ту яка підійде саме йому.

50 років гарантії

Компанія "Маріо" надає гарантію 50 років на рушникосушарки водяного типу, що використовуються в автономних системах опалення!

На рушникосушарки водяного типу, що використовуються в централізованих системах опалення та водопостачання, а також на електричні рушникосушарки, гарантійний термін експлуатації складає 5 років.

 • ТЕНи

  Водяні рушникосушарки можуть бути обладнані ТЕНом. Це дозволить переобладнати їх у комбіновані або електричні. Ознайомитись з видами можна за посиланням нижче.

  Детальніше
 • Крани

  В нашому асортименті велика кількість кранів, які використовуються для перекриття води, регулювання потоку, встановлення температури та для підключення ТЕНу. Більш детально за посиланням нижче.

  Детальніше
 • Полички та гачки

  Розширюють функціональність рушникосушарки, дозволяють висушувати більшу кількість речей. Також на них зручно повісити халат. Ознайомитися з асортиментом можна за посиланням нижче.

  Детальніше

Рушникосушки для комфорту та затишку в домі

Сьогодні «Маріо» – це приклад того, як наполеглива праця і віра в те, чим займаєшся, може перерости в сучасне підприємство європейського рівня і принести популярність у всьому світі.

 • Арт-дизайн

  Водяні рушникосушарки Арт-дизайн від Маріо не тільки виконують основні функції обігріву та сушіння текстилю, а й ідеально доповнюють інтер’єр. Унікальна конструкція, стильний та сучасний вигляд, якісне полірування, все це перетворює рушникосушарку на елемент декору ванної кімнати.

 • Дизайн-радіатори

  Моделі цього сегменту мають значну теплову потужність. За рахунок великої кількості ребер, добре справляються з обігрівом ванної кімнаті та підтримки мікроклімату в ній. Рушникосушарки сегменту Дизайн-радіатор представлені в різних формах та розмірах.

 • Класика

  Класична форма, простота конструкції доступність в ціні - ось як можна схарактеризувати рушникосушарки сегменту Класика. Представлені у формі змійки та драбинки.

 • Практик

  Водяні рушникосушарки Маріо сегменту практик для тих, хто надає перевагу функціональності. На них зручно розвішувати текстильні речі та рушники.

 • СЕРТИФІКАТИ ЯКОСТІ

  Для нас головне - це якість та безпечність рушникосушарок. Тому наші вироби постійно проходять сертифікацію. Якість Маріо документально підтверджена українськими та європейськими комісіями.

 • Чорний мат

 • Білий глянець

 • Бронза

 • Золото

Кольорові рішення для вашого дизайну

Оберіть колір рушникосушарки для своєї ванної кімнати. Починаючи з 2020 року компанія Маріо запустила цех фарбування рушникосушарок.

Завантажити прайс кольорових рушникосушарок

Запит співпраці