Мова:

Рушникосушарки та їх види: Яка краще?

Багато людей, які роблять ремонт у ванній кімнаті, переймаються питанням, яку рушникосушарку краще обрати. Чим відрізняється водяна рушникосушка від електричної? Які переваги? Які фактори заслуговують на вашу увагу? Про це ми поговоримо сьогодні.

Існує два види рушникосушарок: водяні та електричні. Водяні рушникосушарки підключаються до труб опалення або гарячого водопостачання. Це може бути як районна, так і центральна тепломережа. Електрична рушникосушарка з сухим нагрівальним елементом вмикається в розетку і працює від електрики. Його не потрібно наповнювати теплоносієм, оскільки він працює без води.

Основна відмінність між водяними та електричними рушникосушарками полягає не стільки в способі роботи, скільки в їх потужності та продуктивності. Водяні рушникосушарки підходять для ванних кімнат, де вони будуть використовуватися для опалення, оскільки такі моделі виробляють багато тепла і можуть як сушити білизну, так і обігрівати приміщення. Електричні моделі більш економічні, але їх потужності не вистачить для обігріву приміщення, в той час, як з сушінням білизни і рушників вони відмінно впораються.

Іншим важливим фактором є якість води (теплоносія) в системі опалення або водопостачання. Термін служби водяної рушникосушарки може досягати десятиліть, якщо він встановлений в закритій системі центрального опалення. Саме тому Маріо дає на нього тривалу гарантію. Крім того, ви можете самостійно регулювати температуру для підтримки комфортного мікроклімату в системі центрального опалення. У мережах централізованого опалення більш агресивне середовище, тому термін служби рушникосушки зменшується. Електричні моделі не залежать від якості води. Вони працюють в будь-який сезон, коли це необхідно, оскільки оснащені таймером-регулятором для налаштування температури і часу нагріву.

Встановлення водяних рушникосушарок потребує їх підключення до труб. Тому в цьому випадку необхідна допомога кваліфікованого сантехніка, який забезпечить правильний монтаж. Відповідно, таку рушникосушарку також можна розмістити тільки поруч з трубою. Електрична рушникосушарка дуже проста в установці: її можна прикріпити до стіни в будь-якому зручному місці в приміщенні, де є доступ до розетки. При прихованому варіанті підключення вам знадобиться під’єднати кабель живлення за допомогою електрика. Як водяні, так і електричні моделі Маріо продаються з повним комплектом всього необхідного для монтажу.

Давайте підсумуємо, на що варто звернути увагу при виборі рушникосушарки:

  1. – Вирішіть, які функції буде виконувати рушникосушарка. Якщо вона буде використовуватися для обігріву приміщення, то краще з цим впорається вода.
  2. – Чи є можливість підключення до систем опалення або водопостачання? Якщо ні, то зупиніть свій вибір на електричній рушникосушарки.
  3. – Вам потрібно, щоб рушникосушарка була увімкнена постійно? Електричні моделі можна вмикати та вимикати за потребою.
  4. – Важливо перевірити стан труб та/або електропроводки в квартирі, тому перед прийняттям остаточного рішення обов’язково проконсультуйтеся з сантехніком та електриком.

Правильно підібрана рушникосушарка буде підтримувати оптимальний мікроклімат: вологість і температуру в приміщенні, швидко сушити білизну і при цьому не споживати багато енергії. Зв’яжіться з нами, якщо ви все ще сумніваєтеся 🙂

Поділіться публікацією:

Мова: