Укр
×
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content

При натисканні на клавішу “t°” змінюється температуру нагріву рушникосушарки. Доступно три режими: 40°С, 45°С, 50°С (±5°С).

Червоний індикатор показує який режим температури зараз активний.

При натисканні на клавішу з годинником змінюється час роботи рушникосушарки. Доступно три режими: 3 години, 6 годин, постійний нагрів.

Синій індикатор показує який режим роботу активний. Для ввімкнення постійного режиму затисніть клавішу з зображенням годинником.

ЕКОНОМІЧНІСТЬ

В наші лабораторії ми провели тести, результат яких говорить про економію до 60% при використанні рушникосушарки з таймер-регулятором

ЗРУЧНІСТЬ

Більше не потрібно повертатись до рушникосушарки, щоб її вимкнути. Залишайте речі, виставляйте час роботи, та займайтесь своїми справами.

ЗАХИСТ IP-44

Таймер-регулятор захищений від потрапляння бризок води під будь-яким кутом. В конструкцію не можуть попасти предмети діаметром більше 1 мм. Ви не зможете торкнутися електронесущих елементів.

Доступна лінійка товарів електричних рушникосушарок

Доступна лінійка товарів електричних рушникосушарок

Взаємовигідна співпраця для нас завжди було однією з умов партнерства. З точки зору бізнесу, сумлінний та успішний клієнт – наша головна мета. Саме тому ми надаємо систему знижок для наших партнерів, яка забезпечить Вас гідним заробітком
  • Анталія ITR
  • Анталія ITR
  • Анталія ITR

Запит співпраці