Укр
  ×
  Generic selectors
  Exact matches only
  Search in title
  Search in content
  Post Type Selectors

  Електричні Рушникосушарки

  Hygge Family

  З Чорного Металу

  Бренд “Hygge Family” – це результат спільних зусиль, спрямованих на те, щоб створити унікальний продукт, поєднуючи британські стандарти якості та український багаторічний досвід у виробництві. Для цього в Україні було побудовано сучасний завод із виготовлення рушникосушарок британської торгової марки “Hygge Family”.

   

  Спільна колаборація подарувала продукт, який став справжнім символом тепла для багатьох сімей. Сьогодні рушникосушарки “Hygge Family” дарують затишок у домівках не лише в Україні, але і далеко за її межами.

  Наша Місія

  Поєднавши унікальні інноваційні британські розробки з безцінним досвідом українського виробника ми створили доступні та якісні рушникосушарки “Hygge Family”.

  Наша Мета

  Забезпечити доступність тепла для кожної родини. Ми працюємо над створенням високоякісних рушникосушарок, які відповідають бюджетам багатьох сімей і зменшують витрати на електроенергію завдяки своїй ефективності.

  Перехід на сайт Hygge Family

  Таймер-Регулятор

  За допомогою зручного інтерфейсу Ви встановлюєте необхідний час роботи таймеру, після закінчення встановленого періоду виріб автоматично вимикається. А за допомогою регулювання потужності можна встановити економічний режим.
  Дізнатися більше

  Перехід на сайт Hygge Family

  Конектор

  Замість звичного шнура з фіксатором в конструкції виробу присутні роз’єми на обох стійках, що дозволяють під'єднати рушникосушарку до мережі живлення з будь-якого боку.
  Дізнатися більше

  Перехід на сайт Hygge Family

  Конкурентні ціни

  Конкурентоспроможні ціни на рушникосушки Hygge Family означають, що ми пропонуємо нашим клієнтам конкурентоспроможні ціни на високоякісну продукцію. Ми прагнемо забезпечити доступність та якість, щоб зробити вашу оселю затишною та стильною без зайвих витрат.
  Дізнатися більше

  Перехід на сайт Hygge Family

  Висока теплова потужність

  Електричні рушникосушки Hygge Family забезпечують високу теплову потужність, гарантуючи максимальний комфорт та ефективне опалення вашої ванної кімнати.
  Дізнатися більше

  Перехід на сайт Hygge Family

  Еко-Мод

  В більшості випадків ми не використовуємо електричну рушникосушарку для обігріву ванної кімнати, тому її постійна надлишкова робота призводить до надмірного використання електроенергії.Режим Еко Мод вимикає режим постійного нагріву та дозволяє користуватися рушникосушаркою лише тоді, коли потрібно – протягом 3-6 годин на добу для висушування речей
  Дізнатися більше

  Перехід на сайт Hygge Family

  Приховане підключення

  Завдяки блок-корпусу, що спеціально розроблений для рушникосушарок Маріо, можна швидко та безпечно змонтувати опалюваний прилад до стіни, сховавши силові електричні кабелі в стіну.
  Дізнатися більше

  Перехід на сайт Hygge Family

  Гарантія та обслуго-вування

  Виробник виконує гарантійні зобов’язання за наявності у покупця технічного паспорта, який підтверджується організацією, що продала виріб, із зазначенням ідентифікаційного номера та дати придбання. Згідно з гарантією, виробник забезпечує безвідмовну роботу виробу протягом гарантійного терміну.
  Дізнатися більше

  Перехід на сайт Hygge Family

  Висока якість

  Електричні рушникосушки Hygge Family вирізняються високою якістю, гарантуючи надійність, довговічність та ефективність у використанні. Вони забезпечують ідеальне поєднання стилю та функціональності для вашої ванної кімнати.
  Дізнатися більше

  Чому Hygge?

  “Hygge” – це філософія, що означає внутрішній комфорт, затишок та задоволення від простих радощів життя.

   

  “Hygge” – це про щастя і внутрішній спокій. Філософія закликає нас насолоджуватися моментом і не турбуватися про майбутнє або минуле. Ви можете бути спокійними, адже наша продукція безпечна, надійна та не вимагає жодних турбот.

   

  “Hygge” спонукає нас цінувати маленькі радощі життя, такі як гарячий напій в холодну погоду, розмова з близькими або гарний вид за вікном. Це комфортний мікроклімат у ванній кімнаті та теплий рушник після гарячого душу.

   

  Ми віримо, що продукція “Hygge Family” допоможе вам поринути у філософію “Hygge” та принесе вашому дому це особливе відчуття затишку та радості.

  Наповніть свій дім затишком разом із "Hygge Family".

  Запит співпраці