Укр
×
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content

Тепло, що поряд кожен день

Електричні рушникосушарки - комплексний підхід та сучасні рішення для висушування речей та обігріву ванної кімнати. Ми потурбувалися та створили пристрої котрі зручні для встановлення, економічні та безпечні.

IP 44

Безпека у пріоритеті

Всі наші електричні моделі мають ступінь захисту IP44. Рушникосушарки захищені від потрапляння пилу та води, вироби повністю безпечні для дітей та нагріваються до температури 55 ° С

Сертифікована продукція Mario

Сертифікат обмеження небезпечних речовин

Детальніше

Директива регламентує застосування свинцю, а також інших потенційно небезпечних елементів в електротехнічному та електронному обладнанні, забезпечуючи необхідний рівень захисту здоров'я людей і навколишнього середовища.

Сертифікат електромагнітної сумісності

Детальніше

Можливість обладнання задовільно функціонувати в його електромагнітному оточені, без створення електромагнітних завад іншому обладнанню в цьому  оточені.

Сертифікат низької напруги

Детальніше

Прилади, що працюють при змінній напрузі від 50 до 1000 вольт і при постійній напрузі від 75 до 1500 вольт. Таким чином, це майже всі побутові та промислові електроприлади, що працюють від мережі в 220 і 380 вольт.

Сертифікат ступення захисту

Детальніше

Система класифікації ступенів захисту оболонки електрообладнання від проникнення твердих предметів і води відповідно до міжнародних стандартів IEC 60529, (DIN 40050, ГОСТ 14254-96).

Переваги електричних рушникосушарок

Рушникосушарки є важливим елементом ванної кімнати, на яких зручно сушити рушники, одяг та білизну. Електричні моделі можна встановити абсолютно в кожному будинку, квартирі. Вони здатні працювати цілий рік.

 • IP44

  клас захисту
 • 60

  економія електроенергії
 • 55

  температура нагріву
 • 5

  років гарантії

Інноваційна система

Конектор (підключення до розетки)

Замість звичного шнура з фіксатором в конструкції виробу присутні роз’єми на обох стійках, що дозволяють під'єднати рушникосушарку до мережі живлення з будь-якого боку.

Інноваційна система

Приховане підключення

Завдяки блок-корпусу, що спеціально розроблений для рушникосушарок Маріо, можна швидко та безпечно змонтувати опалюваний прилад до стіни, сховавши силові електричні кабелі в стіну.

Задай температуру
нагріву самостійно

Сучасні рушникосушарки від Маріо з таймер-регулятором, допоможуть Вам економити електроенергію. Усі наші електричні моделі мають ступінь захисту IP44, що гарантує їх безпечність при використанні у ванній кімнаті.

Таймер-регулятор Маріо

За допомогою зручного інтерфейсу Ви встановлюєте необхідний час роботи таймеру, після закінчення встановленого періоду виріб автоматично вимикається. А за допомогою регулювання потужності можна встановити економічний режим.

 • НЕРЖАВІЮЧА СТАЛЬ

 • AISI 304

 • СЕРТИФІКАТИ ЯКОСТІ

  Для нас головне - це якість та безпечність рушникосушарок. Тому наші вироби постійно проходять сертифікацію. Якість Маріо документально підтверджена українськими та європейськими комісіями.

 • Чорний мат

 • Білий глянець

 • Бронза

 • Золото

Кольорові рішення для вашого дизайну

Оберіть колір рушникосушарки для своєї ванної кімнати. Починаючи з 2020 року компанія Маріо запустила цех фарбування рушникосушарок.

Завантажити прайс з кольорами

Запит співпраці