loader image
Укр
×
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content

Тепло, що поряд кожен день

Електричні рушникосушарки - комплексний підхід та сучасні рішення для висушування речей та обігріву ванної кімнати. Ми потурбувалися та створили пристрої котрі зручні для встановлення, економічні та безпечні.

IP 44

Захист від пилу та вологи

Всі наші електричні моделі мають ступінь захисту IP44. Рушникосушарки захищені від потрапляння пилу та води, вироби повністю безпечні для дітей та нагріваються до температури 55 ° С

Сертифікована продукція Mario

Сертифікат обмеження небезпечних речовин

Детальніше

Директива регламентує застосування свинцю, а також інших потенційно небезпечних елементів в електротехнічному та електронному обладнанні, забезпечуючи необхідний рівень захисту здоров'я людей і навколишнього середовища.

Сертифікат електромагнітної сумісності

Детальніше

Можливість обладнання задовільно функціонувати в його електромагнітному оточені, без створення електромагнітних завад іншому обладнанню в цьому  оточені.

Сертифікат низької напруги

Детальніше

Прилади, що працюють при змінній напрузі від 50 до 1000 вольт і при постійній напрузі від 75 до 1500 вольт. Таким чином, це майже всі побутові та промислові електроприлади, що працюють від мережі у 220 і 380 вольт.

Сертифікат ступеня захисту

Детальніше

Система класифікації ступенів захисту оболонки електрообладнання від проникнення твердих предметів і води відповідно до міжнародних стандартів IEC 60529, (DIN 40050, ГОСТ 14254-96).

Переваги електричних рушникосушарок

Рушникосушарки є важливим елементом ванної кімнати, на яких зручно сушити рушники, одяг та білизну. Електричні моделі можна встановити абсолютно в кожному будинку, квартирі. Вони здатні працювати цілий рік.

 • IP44

  клас захисту
 • 60

  економія електроенергії
 • 55

  температура нагріву
 • 5

  років гарантії

Інноваційна система

Конектор (підключення до розетки)

Замість звичного шнура з фіксатором в конструкції виробу присутні роз’єми на обох стійках, що дозволяють під'єднати рушникосушарку до мережі живлення з будь-якого боку.

Інноваційна система

Приховане підключення

Завдяки блок-корпусу, що спеціально розроблений для рушникосушарок Маріо, можна швидко та безпечно змонтувати опалюваний прилад до стіни, сховавши силові електричні кабелі в стіну.

Задай температуру
нагріву самостійно

Сучасні рушникосушарки від Маріо з таймер-регулятором, допоможуть Вам економити електроенергію. Усі наші електричні моделі мають ступінь захисту IP44, що гарантує їх безпечність при використанні у ванній кімнаті.

Таймер-регулятор Маріо

За допомогою зручного інтерфейсу Ви встановлюєте необхідний час роботи таймеру, після закінчення встановленого періоду виріб автоматично вимикається. А за допомогою регулювання потужності можна встановити економічний режим.

 • НЕРЖАВІЮЧА

 • СТАЛЬ

 • СЕРТИФІКАТИ ЯКОСТІ

  Для нас головне - це якість та безпечність рушникосушарок. Тому наші вироби постійно проходять сертифікацію. Якість Маріо документально підтверджена українськими та європейськими комісіями.

 • Чорний мат

 • Білий глянець

 • Бронза

 • Золото

Кольорові рішення для вашого дизайну

Оберіть колір рушникосушарки для своєї ванної кімнати. Починаючи з 2020 року компанія Маріо запустила цех фарбування рушникосушарок.

Завантажити прайс з кольорами

Запит співпраці